O nás

Spoznaj s nami svet

Spoznaj s nami svet je zážitkovo-poznávacia cestovná kancelária, s ktorou môžeš v super partií objavovať najkrajšie miesta na svete. Spoločne spoznávame miestnu prírodu, kultúru i gastronómiu.

Sme Dušan a Peťo, ktorých spojila láska ku geografii a cestovaniu. Spoznali sme počas poznávačky v Afrike a v roku 2023 sme spoločne založili cestovnú kanceláriu s cieľom priblížiť naše zážitky zo sveta aj tebe, našim klientom a priateľom.

Prečo cestovať s nami

Počas našich zájazdov si užiješ hory i more, divokú prírodu, plavbu na člnoch, jazdu na netypických dopravných prostriedkoch či spanie na púšti. A ponúkame aj:

  • zábavu a kamarátsku atmosféru,
  • odborný výklad od geografov,
  • neustály pocit bezpečia.

Píšeme články zo zájazdov

V článkoch prinášame pútavé príbehy z našich cestovateľských dobrodružstiev. Dočítaš sa akým spôsobom spoznávame krajinu, k čomu pridáme množstvo zaujímavých tipov.

Ak ťa láka skúmať miestne kultúry, ochutnať autentické jedlá a zoznámiť sa s miestnymi obyvateľmi, naše články ti poskytnú cenné rady.

Pár cestovateľských štatistík

0
Zorganizovaných zájazdov
0 +
Rokov skúseností
0 +
Šťastných cestovateľov
0 M+
Nezabudnuteľných zážitkov

Náš tím

Dušan - garant exkurzií

Dušan Olša

Do cestovania som sa zamiloval počas vysokej školy na prvej poznávacej exkurzii v Gruzínsku. Spoznávanie nových miest, kultúr a tradícií mi začalo robiť radosť, otvárať obzory a tieto zážitky by som chcel sprostredkovať ďalším ľuďom.

Peťo - garant exkurzií

Peter Lajda

Dušou cestovateľ a regionálny geograf. Mojou najväčšou záľubou je objavovanie krajín islamského sveta a bývalého Sovietskeho zväzu. Mapa je môj najvernejší spoločník pri plánovaní a realizácií objavených ciest.