Suntago

Vo februári 2022 oslavoval svoje druhé narodeniny najväčší krytý vodný park v Európe. Nachádza sa v susednom Poľsku, 🇵🇱 neďaleko Varšavy.
🌊 Vodný svet Suntago sa rozprestiera na ploche 75 000 m² a pojme až 10 000 ľudí. 👉Rozdelený je do troch častí – Saunaria, Jamango a Relax.
☀️ Saunaria ponúka 12 tematických sáun a parných miestností, ako napr. Turecké kúpele, Rajská pláž, Egyptská dedina, Akvárium či Kórejská rekreačná miestnosť. 🏝Okrem toho sú tu rekreačné zóny, masážne miestnosti, solárium a 4 bazéniky.
V časti Jamango sa pomedzi bohatý 🌿 tropický porast vinie divoká rieka, nájdete tu bazén s vlnami, termálny 🔥 bazén, bazén s barom, bublinkový či hydromasážny bazén.
⛱ Časť Relax ponúka oddych medzi palmami 🌴 a ďalšími teplomilnými rastlinami v bazénoch s jacuzzi, hydromasážou či 🧂 slanou vodou bohatou na minerály. Rezervovať sa tu dajú aj kozmetické procedúry a masáže, akými sú filipínska mušľová masáž, kórejské gule, havajské kamene alebo 🛁 turecký hammam rituál.
Za stálej teploty 32 °C sa môžete najesť 🍜 v reštauráciách tak s typickým poľským jedlom ako aj so steakmi, burgrami,🍔 sushi či rýchlym občerstvením.